Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162705.36 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 10.90km
  • Czas 00:25
  • VAVG 26.16km/h
  • VMAX 39.02km/h
  • Podjazdy 66m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

bankomat

Środa, 24 listopada 2010 · dodano: 24.11.2010 | Komentarze 0

Zdążyłem przed śniegiem.




  • DST 14.52km
  • Teren 5.00km
  • Czas 00:41
  • VAVG 21.25km/h
  • VMAX 32.04km/h
  • HRmax 146 ( 84%)
  • HRavg 109 ( 63%)
  • Podjazdy 70m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

no i dalej nie wiem

Niedziela, 21 listopada 2010 · dodano: 21.11.2010 | Komentarze 2

... jak wieczorem welować. Na pisiaków wstyd, a tym drugim władza odebrała coś. Pozostała autonomia nasza.




  • DST 19.58km
  • Czas 01:07
  • VAVG 17.53km/h
  • VMAX 44.20km/h
  • HRmax 132 ( 76%)
  • HRavg 89 ( 51%)
  • Podjazdy 115m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

dziś wyjątkowo

Niedziela, 21 listopada 2010 · dodano: 21.11.2010 | Komentarze 0

...ciągnie po kościach. Gdzie byłem? Po banany w kerfurze. Dlaczego tak wolno? Bo z żoną.




  • DST 4.84km
  • Czas 00:13
  • VAVG 22.34km/h
  • VMAX 26.50km/h
  • Podjazdy 19m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

więcej

Sobota, 20 listopada 2010 · dodano: 21.11.2010 | Komentarze 0

... fugowania niż jazdy po coś do fugowania.




  • DST 44.41km
  • Czas 01:47
  • VAVG 24.90km/h
  • VMAX 60.06km/h
  • HRmax 167 ( 97%)
  • HRavg 136 ( 79%)
  • Podjazdy 289m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

po starym browarze

Niedziela, 14 listopada 2010 · dodano: 14.11.2010 | Komentarze 2

... wszystko wskazuje, że nasze dziewczyny czyli żony zrozumiały cyklozę. Dziś słoneczną pętlą treningową z trzema czołowymi. Poznaliśmy też Hose z Mysłowic pędzącego z kolegami na chudowski zamek. Prawdziwy wysyp bikerów. Po wczorajszym zakropionym deptaniu parkietu okropnie wysoki puls.

4 km do browaru © granichobez4




  • DST 7.52km
  • Czas 00:23
  • VAVG 19.62km/h
  • VMAX 33.69km/h
  • Podjazdy 37m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

więcej wybierania

Sobota, 13 listopada 2010 · dodano: 13.11.2010 | Komentarze 1

... niż jazdy. Czy dziś wieczorem w St. Browarze będzie medialnie?

1000 odwiedziło wodnika 11.11.10 © granichobez4


w starym browarze © granichobez4


o czym mogą gadać © granichobez4


medialny:) © granichobez4




  • DST 96.39km
  • Teren 30.00km
  • Czas 04:25
  • VAVG 21.82km/h
  • VMAX 45.92km/h
  • HRmax 164 ( 95%)
  • HRavg 123 ( 71%)
  • Podjazdy 375m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

nawet w deszczu może być przyjemnie.

Czwartek, 11 listopada 2010 · dodano: 11.11.2010 | Komentarze 3

Niedawno temu z prezesową zaliczyłem wypad nad Dzieżno i Pławniowice. Tak mi się spodobało, że postanowiłem tu wrócić z ekipą. Zbiórka ze względu na bezpłatny parking tradycyjnie przed Domem Muzyki Tańca. Zaskoczenie, bo oprócz Wieśka czekają nowi poznani w sieci. Za chwilkę dołączają Edek i Sławek z dalekiego Orzesza. Już na starcie jesteśmy spóźnieni, ruszamy czym prędzej w kierunku Szałszy i Ziemięcic. Tam mają być następni. Karol, który kiedyś z nami zaliczył Anaberg uznał, że właśnie dziś jest odpowiedni moment. O Zbyszku nie piszę bo co niby mam pisać, że nie dogoniłem. W Ziemięcicach przed kultową knajpą bikerską są: Wiola z bratem, Dawid i Gośka. Od pewnego czasu zarząd Leonteamu stawia na bikerki, czego namacalnym dowodem jest właśnie Małgośka. Jest też Jacek Sufa z którym przegrałem bikemaraton w Krakowie przez trzy banany. Ruszamy do Krainy Śląskich Jezior w liczbie 13 par pedałów. Odpada kolega Andrzeja poznanego w sieci. Nawet nie próbował się wieszać oczywiście na kole. Zaczęło padać, ale wszystkim się podoba. W peletonie gwarno: Karol zdradza tajniki jazdy bez napędu, Sławek z Gośką rozmawiają o arbuzach, z Wiolą umawiamy się na Mikoleskę zimą, Sufa chce z nami do Poznania. Trochę humor mi psuje myśl, że na czternastą na grubę. Krótki postój na wale Dzierżna Dużego. Sufa robi rewelacyjne zdjęcie mojego sobowtóra. Publikacja, może jeszcze dziś wieczorem. Do Pławniowic tym razem wzdłuż kanału. O dziwo brama na dziedziniec otwarta, nikt nie zbiera haraczu. Doczekałem się, przy gelydrze przed farą jest nas dwunastu. A potem trochę asfaltów i od Łączy apokalipsa błotna. Andrzej z sieci nie strzymuje gwołtu, słabnie, jedzie wężykiem. Dowiaduje się, że tajemnica jest banalna: trzeba swoje wysiedzieć w siodle. W końcu docieramy do McDonaldsa, gdzie Wiola podobno zostawiła trochę błotka. Piwa nie leją, więc szybka cola i do domu pod prysznic przed pracą. Fajna wycieczka, towarzystwo przednie. Od wiosny pełna integracja, niestety zakłócona piepszonymi golonkami i grabkami. Jeszcze raz przepraszam, ale musiałem. Do zobaczenia w grudniu.

kierunek ziemięcice © granichobez4


jeszcze w komplecie © granichobez4


dierżno duże © granichobez4


sobowtór © granichobez4


za darmo w pławniowicach © granichobez4


fotka przed, czy po upadku pstrykałki © granichobez4


w pławniowicach przed farą © granichobez4


w makdonaldzie na czwórce © granichobez4


andrze, pamiętaj to cza wysiedzieć w siodle © granichobez4


cad: 63 waga: 82,5 kg bike1: 6063 km/256:53 h


Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 35.95km
  • Teren 5.00km
  • Czas 01:27
  • VAVG 24.79km/h
  • VMAX 46.83km/h
  • HRmax 160 ( 93%)
  • HRavg 124 ( 72%)
  • Podjazdy 246m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

czyżby już jutro

Wtorek, 9 listopada 2010 · dodano: 09.11.2010 | Komentarze 0

... wczas srano?




  • DST 30.27km
  • Czas 01:15
  • VAVG 24.22km/h
  • VMAX 47.98km/h
  • HRmax 154 ( 89%)
  • HRavg 117 ( 68%)
  • Podjazdy 183m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

pętla z zicherkami

Poniedziałek, 8 listopada 2010 · dodano: 08.11.2010 | Komentarze 2

Niektórzy to mają czas na pisanie pierdołów.




  • DST 35.05km
  • Czas 01:52
  • VAVG 18.78km/h
  • VMAX 33.98km/h
  • HRmax 137 ( 79%)
  • HRavg 103 ( 59%)
  • Podjazdy 192m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

Nowe Gliwice

Niedziela, 7 listopada 2010 · dodano: 07.11.2010 | Komentarze 0

Przy okazji wypadu na lodowisko dość przypadkowo dotarłem do Nowych Gliwic.

cechownia © granichobez4


płuczka © granichobez4


jak te budynki wykożystać © granichobez4