Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162587.86 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 20.22km
  • Czas 00:42
  • VAVG 28.89km/h
  • VMAX 40.43km/h
  • Podjazdy 78m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

czasu jak na lekarstwo

Środa, 11 maja 2011 · dodano: 11.05.2011 | Komentarze 0




  • DST 28.97km
  • Czas 01:00
  • VAVG 28.97km/h
  • VMAX 50.17km/h
  • HRmax 163 ( 94%)
  • HRavg 133 ( 77%)
  • Podjazdy 202m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

upewnić się

Wtorek, 10 maja 2011 · dodano: 10.05.2011 | Komentarze 0

... że z pulsem coraz lepiej.




  • DST 15.69km
  • Teren 8.00km
  • Czas 00:43
  • VAVG 21.89km/h
  • VMAX 30.79km/h
  • HRmax 141 ( 81%)
  • HRavg 121 ( 70%)
  • Podjazdy 68m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

opalić serki

Poniedziałek, 9 maja 2011 · dodano: 09.05.2011 | Komentarze 1

Już drugi raz w krótkich gaciach.




  • DST 1.96km
  • Czas 00:06
  • VAVG 19.60km/h
  • VMAX 25.47km/h
  • Podjazdy 7m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

do teściowej na grila

Niedziela, 8 maja 2011 · dodano: 08.05.2011 | Komentarze 0




  • DST 127.77km
  • Czas 04:50
  • VAVG 26.44km/h
  • VMAX 52.56km/h
  • HRmax 161 ( 93%)
  • HRavg 136 ( 79%)
  • Podjazdy 246m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

ale była jazda

Niedziela, 8 maja 2011 · dodano: 08.05.2011 | Komentarze 10

Nad dzisiejszą trasą myślałem całą zimę. Szkoda, że koledzy patrzą na moje pałacowozamkowe zboczenie z przymróżeniem oka. Nie chcą zamków i pałaców, nie chcą odczytów. Ja rozumię, że każdy pałac to spadek avałgie, ale. Żarty na bok, to był wspaniały wyjazd. Słonko wyszło zgodnie z prognozą iceem. Jeszcze nigdy nie było tak płasko, tylko 2 m przewyższeń na kilometr. Miło będziemy wspominać cztery lane na festynie w Łosiowie w towarzystwie chłopców radarowców. Pałace takie sobie, szkoda, że w Kopicach pilnował groźny pies. No może we Wronowie? Znów mnóstwo fotogrnicznego rzepaku. Wracają wspomnienia z wyprawy do Pragi. Podczas kręcenia pedałami rodziły nam się fajne pomysły na ten i następne sezony. Szkoda, żw Mazin nie chce do Lichenia, przecież tak blisko mieszka. No nic, teraz przed nami tańce w Starym Browarze i pielgrzymka do Piekar. Dopiero w Czerwcu coś konkretnego czyli Ojców i jeszcze coś.

pałac w Tułowicach © granichobez4


ruiny pałacu w Kopicach © granichobez4


kiedyś tu było pięknie © granichobez4


tak w Kopicach bylo kiedyś © granichobez4


jeszcze sipi, za chwilkę słonko © granichobez4


na rynku w Grodkowie nie było parasoli © granichobez4


cieńkie opony © granichobez4


wreszcie przystanek © granichobez4


to nie desperacki krok © granichobez4


tylko nie na skróty © granichobez4


Wronów i byliśmy tu w 2009 roku © granichobez4


szkoda, że zaniedbane © granichobez4


2 m podjazdów na kilometr czyli plasko © granichobez4


Karłowice © granichobez4


gdzie stoi koza? © granichobez4


Lewin Brzeski, czas na nibylanego browara © granichobez4


Mazin, miałeś ich przyblokować © granichobez4


ja też lizałem lody © granichobez4


ta fota z A1 -stawiam browara, gdzie to jest? © granichobez4





Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 25.15km
  • Czas 01:21
  • VAVG 18.63km/h
  • VMAX 48.83km/h
  • Podjazdy 180m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

i jeszcze raz

Sobota, 7 maja 2011 · dodano: 07.05.2011 | Komentarze 0

Tym razem z prezesową na lody.

na pętli rzepaku jest dużo © granichobez4




  • DST 23.52km
  • Czas 00:48
  • VAVG 29.40km/h
  • VMAX 44.20km/h
  • HRmax 156 ( 90%)
  • HRavg 138 ( 80%)
  • Podjazdy 130m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

po prostu

Sobota, 7 maja 2011 · dodano: 07.05.2011 | Komentarze 0

... nie wypadało odmówić. Jędrek zabrał mnie na browara. Jutrzejszy wyjazd przyśpieszamy o 30 minut. Jedziemy na kolarkach, w końcu na przełajach w błocie też się da na cienkich.




  • DST 32.60km
  • Czas 01:00
  • VAVG 32.60km/h
  • VMAX 43.80km/h
  • HRmax 167 ( 97%)
  • HRavg 153 ( 88%)
  • Podjazdy 150m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

32,60 km/h czyli

Piątek, 6 maja 2011 · dodano: 06.05.2011 | Komentarze 0

... druga jazda godzinna życia. Zabrakło 880 m do życiówki. Wiola, oczywiście na tym ciężkim widelcu:)
Rewelacyjny stosunek prędkości do pulsu.


Kategoria jazda godzinna


  • DST 4.71km
  • Czas 00:11
  • VAVG 25.69km/h
  • VMAX 32.57km/h
  • Podjazdy 19m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

300 pln

Piątek, 6 maja 2011 · dodano: 06.05.2011 | Komentarze 0

... za wymianę napędu w damce. Kurcze, w niedzielę zero słońca. Co robimy?




  • DST 22.25km
  • Czas 00:55
  • VAVG 24.27km/h
  • VMAX 50.17km/h
  • Podjazdy 125m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

w czapce zimowej

Czwartek, 5 maja 2011 · dodano: 05.05.2011 | Komentarze 0

... i bez pulsometru.