Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162585.16 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 20.02km
  • Czas 00:38
  • VAVG 31.61km/h
  • VMAX 50.40km/h
  • HRmax 171 ( 99%)
  • HRavg 153 ( 88%)
  • Podjazdy 93m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

kartofle potrzebują

Piątek, 4 listopada 2011 · dodano: 04.11.2011 | Komentarze 0

... 40 minut. Chata wolna, biker na dk44. Eda zabierz jutro pasek do pusometru. Kurcze, icm straszy chmurami.




  • DST 30.05km
  • Teren 2.00km
  • Czas 01:12
  • VAVG 25.04km/h
  • VMAX 40.96km/h
  • Podjazdy 166m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

35 paź - z samego rana

Piątek, 4 listopada 2011 · dodano: 04.11.2011 | Komentarze 0

... bez porannej kawy pierw do Orlena po dowód osobisty, potem do Pekao Sa wyrobić nowy plastyk do wybierania siana. Może jeszcze przed południem skoczę na coś szybkiego. Pogoda przyja, wyciągajcie kolarki.




  • DST 30.09km
  • Czas 01:06
  • VAVG 27.35km/h
  • VMAX 42.58km/h
  • HRmax 161 ( 93%)
  • HRavg 142 ( 82%)
  • Podjazdy 130m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

34 paź - po słonecznej dk44

Czwartek, 3 listopada 2011 · dodano: 03.11.2011 | Komentarze 1

Mam poważny dylemat. Czy w sobotę tym mułem uda mi się doborowym utrzymać na kole? Skład na szutry w Rudach Raciborskich szykuje się z górnej półki. Dziś nawet E2rd pomylił listopad z październikiem. Szkoda, że mineły nam się drogi.




  • DST 32.37km
  • Teren 5.00km
  • Czas 01:22
  • VAVG 23.69km/h
  • VMAX 51.64km/h
  • HRmax 154 ( 89%)
  • HRavg 128 ( 74%)
  • Podjazdy 257m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

33 październik, czyli

Środa, 2 listopada 2011 · dodano: 02.11.2011 | Komentarze 3

... conajmniej 4 dni do listopada. Dziś skuteczna próba ponownego zerwania łańcucha. No i zostałem zmuszony do skrótu bo poniedziałkowy eksperyment z kamieniem jednak nie wypalił, a wręcz przeciwnie narobił.


jesień © granichobez4




Może nie powinienem tego pisać. Spotkałem dziś w Paniówkach obrażonego na cały Świat, a przede wszystkim na siebie. Należy mu wspułczuć i tyle.




  • DST 69.18km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:34
  • VAVG 26.95km/h
  • VMAX 41.68km/h
  • HRmax 161 ( 93%)
  • HRavg 127 ( 73%)
  • Podjazdy 287m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

32 październik, nadal ciepło

Wtorek, 1 listopada 2011 · dodano: 01.11.2011 | Komentarze 1

Miałem ograniczyć kręcenie w listopadzie, ale jak w taką pogodę nie jechać. Umówmy się, że październik skończy się dla mnie wraz ze słonecznymi dniami. Dziś postanowiłem sprawdzić trasę dojazdu do Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. Już w sobotę doborowi postarają się na mapie zaznaczyć efektowny ślad. Dotarłem do świętej Magdalenki. Szkoda, że musiałem się śpieszyć. Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę będzie równie pięknie. W drodze powrotnej trochę walki z przeciwnym wiatrem.

święta Magdalenka © granichobez4


w drodze powrotnej coś dla Jędrka © granichobez4





  • DST 18.67km
  • Teren 2.00km
  • Czas 00:50
  • VAVG 22.40km/h
  • VMAX 33.87km/h
  • Podjazdy 72m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

zerwany łańcuch

Poniedziałek, 31 października 2011 · dodano: 01.11.2011 | Komentarze 0

... na koniec października. Kamień polny skutecznie zastąpił wożony w sakwie od kilku lat skuwacz.




  • DST 27.37km
  • Czas 01:00
  • VAVG 27.37km/h
  • VMAX 48.63km/h
  • HRmax 166 ( 96%)
  • HRavg 127 ( 73%)
  • Podjazdy 201m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

i znów moja Brada

Niedziela, 30 października 2011 · dodano: 30.10.2011 | Komentarze 2

Nie doczekałem się Klary, więc filmu nie nakręciłem.

kierunek Brada © granichobez4


w lewo na Łaziska, w prawo do Orzesza © granichobez4


lubię powroty bo są szybkie © granichobez4




  • DST 30.28km
  • Teren 1.00km
  • Czas 01:05
  • VAVG 27.95km/h
  • VMAX 48.20km/h
  • Podjazdy 173m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

trzeci raz

Sobota, 29 października 2011 · dodano: 29.10.2011 | Komentarze 6

... w zawodowej karierze kolarskiej. O 15.30 dojechałem do tych 10 000 km. Dziś idealne warunki na coś więcej. Niestety, po 10 godzinach na dole i tylko 3 w łóżku za późno. Ciekawe, czy mój syjamski bracik też dziś dojedzie do tych dziesięciu tysiaków. Jak ruszałem był z doborowymi pod Pyskowicami.




  • DST 30.11km
  • Czas 01:07
  • VAVG 26.96km/h
  • VMAX 49.00km/h
  • HRmax 159 ( 92%)
  • HRavg 139 ( 80%)
  • Podjazdy 194m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

znów wczorajsze

Piątek, 28 października 2011 · dodano: 28.10.2011 | Komentarze 0

... klimaty. Jeśli jutro będę miał lepszy humor zabiorę tam kamerę. Mazinie, jutro też planuję dojechać do tych 10k, ale dopiero po południu. Bardzo wysoki puls bo jaki ma być gdy stresy to codzienność.




  • DST 24.32km
  • Czas 00:54
  • VAVG 27.02km/h
  • VMAX 44.84km/h
  • Podjazdy 154m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

brada

Środa, 26 października 2011 · dodano: 26.10.2011 | Komentarze 1

Polecam skrzyżowanie drogi z Orzesza do Łazisk z drogą do Bujakowa. Rewelacyjny jesienny klimat.