Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162585.16 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 28.60km
  • Czas 01:21
  • VAVG 21.19km/h
  • VMAX 35.48km/h
  • Podjazdy 143m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

do BGŻ

Wtorek, 22 listopada 2011 · dodano: 22.11.2011 | Komentarze 1

Przy okazji skracania okazyjnie kupionych gaci trochę po mieście.




  • DST 10.49km
  • Czas 00:24
  • VAVG 26.22km/h
  • VMAX 38.00km/h
  • Podjazdy 35m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

negatywna

Poniedziałek, 21 listopada 2011 · dodano: 21.11.2011 | Komentarze 0

... próba zerwania łańcucha w samo południe.




  • DST 17.66km
  • Teren 10.00km
  • Czas 00:49
  • VAVG 21.62km/h
  • VMAX 39.22km/h
  • Podjazdy 115m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

jako kurier

Sobota, 19 listopada 2011 · dodano: 19.11.2011 | Komentarze 1

... przeprowadzić chłopaków przez hałdę.

Przyjechały szwagry nie z groźbą, ale z wielką prośbą. Sie śpieszymy, na chacie czym pryndzy być muszyny. Piwa, ani kawy pić nie bydymy, bo doprowdy sie śpieszymy. Żonko moja ida jeszcze roz, byda nazot zaroz. Pojechali my, ani po drodze wiela nie godali. Na hołda szybko sie wdropali, potym pryndko na dół zjechali. Fajnie było, ale sie zmyło. Keta w góralu zerwano do domu pomału.




  • DST 25.96km
  • Teren 15.00km
  • Czas 01:22
  • VAVG 19.00km/h
  • VMAX 32.60km/h
  • Podjazdy 99m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

Borówka

Sobota, 19 listopada 2011 · dodano: 19.11.2011 | Komentarze 0

Wiola mo recht. Skoro nie pada cza kryńcić.




  • DST 14.89km
  • Czas 00:40
  • VAVG 22.34km/h
  • VMAX 40.28km/h
  • Podjazdy 92m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

szkolenie BHP

Czwartek, 17 listopada 2011 · dodano: 17.11.2011 | Komentarze 3

Dylemat. Odpoczywać w listopadzie, czy myśleć o 11111 km.




  • DST 17.29km
  • Teren 2.00km
  • Czas 00:45
  • VAVG 23.05km/h
  • VMAX 31.05km/h
  • HRmax 146 ( 84%)
  • HRavg 125 ( 72%)
  • Podjazdy 70m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

w starym musiało być ostro

Poniedziałek, 14 listopada 2011 · dodano: 14.11.2011 | Komentarze 0

... skoro przestali kręcić.




  • DST 34.88km
  • Teren 20.00km
  • Czas 01:55
  • VAVG 18.20km/h
  • VMAX 43.40km/h
  • Podjazdy 217m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

i znów na hałdzie

Sobota, 12 listopada 2011 · dodano: 12.11.2011 | Komentarze 0

dobrze, że sucho © granichobez4


tu pracowałem 20 lat © granichobez4


można potrenować © granichobez4


granicho-bez-4 prawie 5 miechów przed © granichobez4





  • DST 33.29km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:07
  • VAVG 15.73km/h
  • VMAX 38.54km/h
  • Podjazdy 190m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

familijny wypad Leonteamu

Piątek, 11 listopada 2011 · dodano: 11.11.2011 | Komentarze 7

... na koniec sezonu. Dziewczyn nam przybywa w postępie geometrycznym. Średnia wieku z każdym wyjazdem spada. Jak tu kończyć sezon, skoro można uczćić świętą Barbarę, pojechać do Mikołaja, zmierzyć się ze śnieżnymi zaspami. Ten wyjazd chodził za mną od kilku lat. Obiecałem Anuli na Abrahamie i dotrzymałem słowa. Nie spodziewałe się wtedy, że będą wszystkie Edki, Romek, Jola i Damian. Nie wspominam o nastolatkach. Mimo mrozu pod szybem Maciej zameldowała się spragniona ekipa. Ośmu z czternastu potraktowało ten wyjazd jako rozgrzewkę przed sobotnią nocą na parkiecie. Zaliczyliśmy xc na czechowickich hałdach, szybki asfalt Mazina, mordewind w Ziemięcicach no i perfekcyjnie zorganizowaną wyżerkę na ranczu Leśna. Romek, trafiłeś z debiutem. Przed nami siedem tłustych lat.






szyb Maciej na ul. Srebrnej 6 © granichobez4


bidony do pełna, ale po co:) © granichobez4


wzduż A1 © granichobez4


prezezowa z kierownikiem imprezy © granichobez4


za chwilkę będą .... © granichobez4


tyle razy tu byłem, ale że hałda na lewo © granichobez4


jeszcze lajtowo © granichobez4


oj było stromo, ponad 15 % © granichobez4


nadal październik © granichobez4


małe xc © granichobez4


byłakonkretna propozycja dla facetów © granichobez4


będzie więcej takich wycieczek © granichobez4


to był słoneczny rok wycieczek teamu © granichobez4


Aniu, następnym razem spuścisz się na dół © granichobez4


szwagropol odmienił team © granichobez4


czternastu jak na tę porę roku © granichobez4


Mazin na swoim szybkim © granichobez4


pałac w Szałszy © granichobez4


mazury od jutra cudem natury © granichobez4


ranczo Leśna © granichobez4


za chwilkę będzie ciepło © granichobez4


brzuszek zadowolony © granichobez4


na rozgrzewkę dzieci na pół © granichobez4


tak trzymać Ania © granichobez4


krzyż papieski © granichobez4




nawet w kiblu nie można marnować czasu © granichobez4


Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 23.03km
  • Teren 10.00km
  • Czas 01:28
  • VAVG 15.70km/h
  • VMAX 30.29km/h
  • Podjazdy 94m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

familijnie przed obiadkiem

Niedziela, 6 listopada 2011 · dodano: 06.11.2011 | Komentarze 3

... ma chudowskie stawy.

chudowskie stawy © granichobez4


zamek w .... © granichobez4




  • DST 111.05km
  • Teren 40.00km
  • Czas 05:00
  • VAVG 22.21km/h
  • VMAX 47.79km/h
  • HRmax 165 ( 95%)
  • HRavg 120 ( 69%)
  • Podjazdy 519m
  • Aktywność Jazda na rowerze

pogorzelisko w Rudach Raciborskich

Sobota, 5 listopada 2011 · dodano: 05.11.2011 | Komentarze 1

Udany wypad Leonteamu na tereny pogorzeliska z 1992 roku. Pogoda jak w całym 2011 roku dla nas łaskawa. Jędrek zaprowadził górników do kopalni piasku. Wyjątkowe miejsce, będąc w Rudach będę tu wracał. Szutry idealne, proponuję zaliczyć ścieżkę oznaczoną numerem 2. Udany debiut Romka ze Szwagropolu, śmiało można napiasać transfer roku. Na dodatek lubi parkiet i to w Starym Browarze. Szkoda, że wymiękł Damian. Jasiu mnie zaskoczył niską kadencją, całą trasę szedł na twardym.Dziś miałem dużo szczęścia, upadek po najechaniu na krawężnik przy robieniu fotki. Straty minimalne: rysa na wyświetlaczu aparatu, zerwane paski mocujące dżipiesa i stłuczone kolano. Podobno fotoreporter zalicza glebę raz na 10 000 zdjęć. Za tydzień kolejny wyjazd, tym razem babski na życzenie Anuli. Do Rud Raciborskich wrócimy jeszcze w tym roku jak spadnie śnieg.


ratusz na rynku w Gliwicach © granichobez4


brak słów, zamiast poklachać z Anulą.... © granichobez4


za tydzień Ania wytyczy szlak © granichobez4


nic Szczypiorek nie mówił, że zmienia barwy klubowe © granichobez4


Sośnicowice © granichobez4


krótko przed glebą fotografa © granichobez4


coś ostatnio drgeło z frekwencją © granichobez4


Jędrek zaprowadził górników do kopalni © granichobez4


a może jutro jeszcze raz yutaj © granichobez4


Damian, żałuj © granichobez4


nad zielonym stawem © granichobez4


uwielbiam takie szutry © granichobez4


Jasiu, nie daj się © granichobez4


największytegoroczny transfer, będą następne © granichobez4


Z Jasiem przed prawie dwoma dekadami naprawialiśmy Dosco © granichobez4


od tego drzewa proponuję pojechać na PN © granichobez4


w tym roku na wyjazdach timu słonko © granichobez4


Rudy Raciborskie - pocysterski zespół klasztorno-pałacowy © granichobez4


kierunek Stanica © granichobez4


czerwony szlak rowerowy do Pilchowic © granichobez4


i już na naszym moście © granichobez4


to był wspaniały sobotni wypad © granichobez4


rozchodówka u Maryje © granichobez4








<a href="" title="GPSies - rudy raciborskie"><img src="http://www.gpsies.com/images/linkus.png" border="0" alt="GPSies - rudy raciborskie" /></a>


Kategoria wyjazd Leonteamu