Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162526.33 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 17.01km
  • Czas 00:47
  • VAVG 21.71km/h
  • VMAX 37.20km/h
  • Podjazdy 99m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

poranny rozruch

Poniedziałek, 19 listopada 2012 · dodano: 19.11.2012 | Komentarze 0

... emeryta.




  • DST 20.56km
  • Czas 00:48
  • VAVG 25.70km/h
  • VMAX 48.82km/h
  • HRavg 129 ( 75%)
  • Podjazdy 102m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

w Gliwicach

Niedziela, 18 listopada 2012 · dodano: 18.11.2012 | Komentarze 0




  • DST 96.30km
  • Teren 30.00km
  • Czas 04:10
  • VAVG 23.11km/h
  • VMAX 45.95km/h
  • HRavg 123 ( 71%)
  • Podjazdy 445m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

ukradli

Sobota, 17 listopada 2012 · dodano: 17.11.2012 | Komentarze 0

... symbol pogorzeliska w Rudach. Pierwszy raz nie byłem pod suchym drzewem. Kolejny wspaniały słoneczny wyjazd Leonteamu. Darzy nam się w listopadzie. Trzy kolejne weekendy zakręcone, a za tydzień ognisko klubowe w Mikulczycach. Tam obecność będzie obowiązkowa.


na technicznej warunki na czasówkę © granichobez4


Hajna wyczuł którędy pojedziemy © granichobez4



info dla ciekawskich - Szypiorka nie było na swoich śmieciach © granichobez4


Hajna znów na nowym kole, tym razem na literę S © granichobez4


kapliczka zdobyta © granichobez4


kierunek suche drzewo:) © granichobez4


w grudniu ew w styczniu będzie tu jazda © granichobez4


chwilka odpoczynku na lotnisku © granichobez4


w lewo do magdalenki, a my prosto do rud na browara w biksie © granichobez4


lepszej drogi nie znam © granichobez4


za tym domem na ławce pod dębem Cysters....... © granichobez4


platan © granichobez4


i do domku drogą którą wracaliśmy z Pragi © granichobez4




&feature=plcp


Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 26.55km
  • Czas 01:13
  • VAVG 21.82km/h
  • VMAX 39.72km/h
  • HRavg 109 ( 63%)
  • Podjazdy 202m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na Wirek do activa

Piątek, 16 listopada 2012 · dodano: 16.11.2012 | Komentarze 0

... zobaczyć konie o wysokim podwoziu.

Mazinie, co o tym sądzisz?
http://rower.com.pl/-p-412863.html?cPath=6_699_841_1066




  • DST 27.31km
  • Czas 01:18
  • VAVG 21.01km/h
  • VMAX 35.82km/h
  • Podjazdy 157m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

w taką pogodę naprawdę

Czwartek, 15 listopada 2012 · dodano: 15.11.2012 | Komentarze 0

... zał nie kręcić. Po wczorajszym biegu ciężkoooooo.




  • DST 35.33km
  • Czas 01:33
  • VAVG 22.79km/h
  • VMAX 3972.00km/h
  • HRavg 112 ( 65%)
  • Podjazdy 169m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

chyba nie wypada

Środa, 14 listopada 2012 · dodano: 14.11.2012 | Komentarze 2

... w pampersie. Dziś zafundowałem sobie wycieczkę do Kancelarii Radców Prawnych.

P.s. W Pirl już w maju nie było górali 29 cali.





Na emeryturze jest fajnie. Pierwszy raz w życiu przebiegłem ponad 10 km.




  • DST 27.20km
  • Czas 01:19
  • VAVG 20.66km/h
  • VMAX 35.18km/h
  • Podjazdy 155m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

taki przyjemny kapuśniak

Wtorek, 13 listopada 2012 · dodano: 13.11.2012 | Komentarze 0

Chyba jestem skazany na tysiąc w listopadzie. Zapowiada się słoneczny koniec tygodnia. Może śpiące bikery Leonteamu mają ochotę w sobotę do Rud?




  • DST 19.19km
  • Czas 00:54
  • VAVG 21.32km/h
  • VMAX 39.06km/h
  • Podjazdy 109m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

referat węglowy dla emeryta

Poniedziałek, 12 listopada 2012 · dodano: 12.11.2012 | Komentarze 0

... to taki mały mont blanc.




  • DST 115.58km
  • Teren 30.00km
  • Czas 05:22
  • VAVG 21.54km/h
  • VMAX 73.69km/h
  • HRmax 171 ( 99%)
  • HRavg 142 ( 82%)
  • Podjazdy 987m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

schronisko pod Równicą

Sobota, 10 listopada 2012 · dodano: 10.11.2012 | Komentarze 0

... tylko dla orłów.
Wspaniale nam się układa końcówka sezonu. Wrześnowe zaległości nadrobione. Po Pradziadzie postanowiliśmy jeszcze tej jesieni zdobyć Równicę. Brawa dla Jędrka za pomysł. Słowa uznania dla Andrzeja. Po szychcie też można. Sławek poprowadził nas wspaniałymi ścieżkami. Ttochę żal, że nie sfociłem pięknej ścieżki pod Warzyńcem. Zbyt karkołomny zjazd na jazdę jedną ręką. Wyjazd udany, byliśmy 20 minut przed odjazdem pociągu. Bilet z Ustronia do Tychów to tylko 14 zeta.
Cholernie ucieszył mnie pomysł Sławka. Na 29 calach przez Alpy do Rzymu:) Jeszcze info dla tych co zostali w domu w ciepłych laczach. Pierwsze zakończenie sezonu na ognisku w Mikulczycach za dwa lub trzy tygodnie.

kierunek Brada © granichobez4


szybko, bo pociąg nie poczeka © granichobez4


i już w Strumieniu © granichobez4



w końcu pojawiło się słonko © granichobez4



wisła przed skoczowem © granichobez4



postój © granichobez4


dla sufy © granichobez4


spa © granichobez4


350 m przewyższeń na 5 km podjazdu © granichobez4


fotka po kawie za 6,50 © granichobez4


za pół godziny cug © granichobez4


zadowoleni © granichobez4


ratusz w Ustroniu © granichobez4


szybka dk44 © granichobez4





Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 22.72km
  • Czas 01:00
  • VAVG 22.72km/h
  • VMAX 41.11km/h
  • Podjazdy 106m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

a teraz czas

Piątek, 9 listopada 2012 · dodano: 09.11.2012 | Komentarze 0

...oporządzić konia przed jutrzejszym słonecznym hill.