Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi granicho-bez-4 z miasteczka Paniówki. Mam przejechane 162705.36 kilometrów w tym 15988.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.78 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 666343 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy granicho-bez-4.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 29.61km
  • Czas 01:00
  • VAVG 29.61km/h
  • VMAX 39.02km/h
  • HRmax 169 ( 98%)
  • HRavg 156 ( 90%)
  • Podjazdy 144m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

piwko smakuje

Niedziela, 20 marca 2011 · dodano: 20.03.2011 | Komentarze 0

... po takim wysiłku. Tym razem w jeździe godzinnej nie udało się popędzić powyżej 30 km/h.
cad: 92
Na życzenie tchórza ślad treningu.


Kategoria jazda godzinna


  • DST 30.52km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.52km/h
  • VMAX 41.86km/h
  • HRmax 166 ( 96%)
  • HRavg 151 ( 87%)
  • Podjazdy 145m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

jazda godzinna na dk44

Piątek, 18 marca 2011 · dodano: 18.03.2011 | Komentarze 3

Rewelacyjny stosunek predkości do pulsu. Końcówka w deszczu.

cad: 92
waga: 85,5 kg


Kategoria jazda godzinna


  • DST 16.37km
  • Czas 00:41
  • VAVG 23.96km/h
  • VMAX 37.26km/h
  • HRmax 149 ( 86%)
  • HRavg 126 ( 73%)
  • Podjazdy 74m
  • Sprzęt author versus
  • Aktywność Jazda na rowerze

góralem

Czwartek, 17 marca 2011 · dodano: 17.03.2011 | Komentarze 0

...pierwszy raz od lata. Myślałem, że jest w gorszym stanie.




  • DST 23.57km
  • Czas 00:51
  • VAVG 27.73km/h
  • VMAX 55.81km/h
  • HRmax 172 (100%)
  • HRavg 156 ( 90%)
  • Podjazdy 162m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

tylko jeden nawrót

Poniedziałek, 14 marca 2011 · dodano: 14.03.2011 | Komentarze 0

... bo parkiet zmusza do czujności, a ogród prosi o zainteresowanie.
Na nawrocie 25,12 km/h i 152. Prokreacja zagrożona, łańcuch na podjazdach robi brrrr. Puls za wysoki, jedyne usprawiedliwienie to dość silny wiatr.

cad: 86.




  • DST 23.05km
  • Czas 00:54
  • VAVG 25.61km/h
  • VMAX 45.48km/h
  • HRmax 149 ( 86%)
  • HRavg 132 ( 76%)
  • Podjazdy 129m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

wiosną pachnie

Niedziela, 13 marca 2011 · dodano: 13.03.2011 | Komentarze 0

... a ja na mitak.




  • DST 49.99km
  • Czas 01:58
  • VAVG 25.42km/h
  • VMAX 43.39km/h
  • HRmax 158 ( 91%)
  • HRavg 135 ( 78%)
  • Podjazdy 257m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

podobno

Sobota, 12 marca 2011 · dodano: 12.03.2011 | Komentarze 0

... Szczypiorek ruszył. Dziś z innym z klanu Doborowych byłem zobaczyć postępy w budowie nowego stadionu GKS Piast Gliwice. Gdzie się spotkaliśmy? Przypadkowo w Paniówkach obok Verony:) Powrót z Gliwic oczywiście ścieżką techniczną. Z każdym kilometrem żałowałem, że nie zabrałem przedniego reflektora.

już jadą trzy czwarte mili na motorach © granichobez4


GKS Piast © granichobez4





  • DST 42.29km
  • Czas 01:52
  • VAVG 22.66km/h
  • VMAX 37.54km/h
  • HRmax 151 ( 87%)
  • HRavg 122 ( 70%)
  • Podjazdy 198m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

do tesco

Piątek, 11 marca 2011 · dodano: 11.03.2011 | Komentarze 1

... sssamego rana o pustym żołądku. Kurcze, nie potrafię się zmusić do wysiłku.




  • DST 24.62km
  • Teren 5.00km
  • Czas 01:07
  • VAVG 22.05km/h
  • VMAX 44.62km/h
  • HRmax 148 ( 86%)
  • HRavg 117 ( 68%)
  • Podjazdy 149m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

chociaż na chwilkę

Wtorek, 8 marca 2011 · dodano: 08.03.2011 | Komentarze 2

... zmęczyć się inaczej i zapomnieć




  • DST 5.62km
  • Czas 00:14
  • VAVG 24.09km/h
  • VMAX 34.57km/h
  • Podjazdy 25m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

tylko tyle

Sobota, 5 marca 2011 · dodano: 05.03.2011 | Komentarze 0

... bo dziś wieczorem robimy wrażenie na cały sezon.




  • DST 130.08km
  • Teren 5.00km
  • Czas 05:12
  • VAVG 25.02km/h
  • VMAX 43.80km/h
  • HRmax 160 ( 93%)
  • HRavg 129 ( 75%)
  • Podjazdy 760m
  • Sprzęt unibike viper
  • Aktywność Jazda na rowerze

w planach był tylko

Piątek, 4 marca 2011 · dodano: 04.03.2011 | Komentarze 8

... Zalew Rybnicki, a slońce zaprowadziło mnie aż do Raciborza. Dobrze, że w Ciechowicach jak zwykle przeprawa promowa nieczynna. Jazda z nawigacją to inna jakość, żeby tylko wzrok się poprawił. Nie kupuję okularów, ani soczewek, postawiłwm na flavon w dużych ilościach.

aleja kasztanowa w Ornontowicach © granichobez4


elektrownia Rybnik © granichobez4


perkoz © granichobez4


kanał Ulga © granichobez4


na przprawie promowej w Ciechowicach bez zmian © granichobez4


w Rudach po 48 h © granichobez4


i jeszcze raz nad zalewem © granichobez4